Chcesz zapisać dziecko na zajęcia w szkole lub przedszkolu?
Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i przekażemy niezbędne informacje.Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i przekażemy niezbędne informacje.

Szczegółowych informacji udzielamy pod telefonem: 782 03 03 02

Zapraszam do udziału w warsztatach
Magda Skakanka

BUDUJEMY
Rozwiązania LEGO® Education inspirują dzieci do odkrywania kolorów, liczb i kształtów. Zawierają specjalne koła, zębatki, przekładnie, dzięki którym dzieci budując wykorzystują własną wyobraźnię i korzystają z nieszablonowych rozwiązań. Dzięki wspólnej zabawie, dzieci eksperymentują, tworząc i przebudowując swoje konstrukcje
w nieskończoność. Klocki są narzędziem, które angażują dzieci z każdą kolejną minutą zabawy, pozwalając im
w przystępny sposób zrozumieć koncepcje takie jak: związek przyczynowo-skutkowy, ruch, zasady prostego dodawania i odejmowania oraz podstawy kodowania.
KODUJEMY
Pociąg LEGO® Coding Express to kreatywne, wszechstronne i intuicyjne rozwiązanie, które zainspiruje przedszkolaki do odkrywania wczesnych koncepcji kodowania. Warsztat uzupełnimy programem „Kodowanie na dywanie”, gdzie całkiem zwykłe kubeczki odkryją przed nami ogromny potencjał edukacyjny w nauce podstaw kodowania.
PROGRAMUJEMY
Ciekawość, kreatywność i umiejętność podejmowania decyzji – poprzez zabawę odkryjemy najlepszy sposób na naukę. Dzieci programując ruch robota nauczą się rozpoznawać pojedyncze elementy tworząc bardziej skomplikowane procedury. Dzięki prostym programom wprowadzimy do zajęć podstawowe zasady budowy maszyn i robotów wykorzystując zestawy LEGO: Maszyny Proste, Boost oraz WeDo 2.0.
BAWIMY
Kolorowe klocki i figurki, zestawy pełne przygód i ciekawych funkcji zachęcają dzieci do stawiania pytań „dlaczego, po co, jak to działa,…?” Łączymy zabawę i naukę wiedząc, że każde dziecko lubi eksperymentować, a samodzielne konstruowanie z klocków daje mu świetne możliwości rozwoju i wielką satysfakcję z budowania.