NASZE LOKALIZACJE

FORT PRZYGODY

Fort Przygody, ul. Redycka 77, Sołtysowice, Wrocław 

Niepowtarzalne miejsce na mapie Wrocławia, które pozwala na realizację aktywnych imprez, obcowanie z naturą, przyrodą, rozrywką i edukacją w na świeżym powietrzu.

W skład Fortu Przygody wchodzą:
duży teren do rekreacji, boisko do siatkówki, bramki piłkarskie, pole paintballowe dla dzieci, 2 pola paintballowe dla dorosłych, tor quadowy, stanowiska strzeleckie: łucznicze, ASG, wiatrówka, miejsca grillowe oraz ogniskowe.

70 hektarów zielonego terenu dawnych poligonów wojskowych.

HAPPY HOUSE

Happy House, ul. Wrocławska 83B, Kiełczów

HAPPY HOUSE tyko dla Was!
To świetne miejsce dla Twojego dziecka na zorganizowanie niezapomnianych urodzin!

Z myślą o jubilatach (tych małych i dużych :)) przygotowaliśmy ofertę urodzinową, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W Happy House panuje kameralna atmosfera, rodzice wraz z dziećmi mogą uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym, a więc nawet najmłodsze szkraby mogą czuć się komfortowo. Dla tych większych duża przestrzeń tworzy duże pole do rozładowania energii.

Do dyspozycji sala zabaw, zielony ogródek oraz miejsce na konsumpcję urodzinowych smakołyków. W Happy House organizujemy również warsztaty LEGO Education, gdzie w komfortowych rozbudzamy entuzjazm do zabawy i nauki z klockami LEGO.

SZKOŁA ALTO

Szkoła ALTO, ul. Kiełczowska 43 , Psie Pole, Wrocław

Szkoła Alto znajduje się na terenie Lotniczych Zakładów Naukowych LZN.

Warsztaty LEGO Education odbywają się w salach wyposażonych w wygodne meble oraz różnorodne pomoce edukacyjne, min. multimedialna tablica. Komfortowa przestrzeń zapewnia możliwość rozwijania zainteresowań dziecka i pasji do budowania.