NASZE LOKALIZACJE

FORT PRZYGODY

Fort Przygody, ul. Redycka 77, Sołtysowice, Wrocław 

Niepowtarzalne miejsce na mapie Wrocławia, które pozwala na realizację aktywnych imprez, obcowanie z naturą, przyrodą, rozrywką i edukacją w na świeżym powietrzu.

W skład Fortu Przygody wchodzą:
duży teren do rekreacji, boisko do siatkówki, bramki piłkarskie, pole paintballowe dla dzieci, 2 pola paintballowe dla dorosłych, tor quadowy, stanowiska strzeleckie: łucznicze, ASG, wiatrówka, miejsca grillowe oraz ogniskowe.

70 hektarów zielonego terenu dawnych poligonów wojskowych.

MALINKOWO

Malinkowo Zatorska 63a/1u, 51-215 Wrocław

MALINKOWO tyko dla Was!
To świetne miejsce dla Twojego dziecka na zorganizowanie niezapomnianych urodzin!

Z myślą o jubilatach (tych małych i dużych :)) przygotowaliśmy ofertę urodzinową, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W Malinkowie panuje wspaniała atmosfera, rodzice wraz z dziećmi mogą uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym, a więc nawet najmłodsze szkraby mogą czuć się komfortowo. Dla tych większych małpi gaj, dla młodszych kącik zabaw.

Wybrana tematyka imprezy oraz animacje muzyczno-ruchowe tworzą duże pole do rozładowania energii i wesołego świętowania.

Do dyspozycji sala zabaw z małpim gajem, miejsce na konsumpcję urodzinowych smakołyków.

W Malinkowie organizujemy również warsztaty LEGO Education, gdzie w komfortowym miejscu rozbudzamy entuzjazm do zabawy i nauki z klockami LEGO.

SZKOŁA ALTO

Szkoła ALTO, ul. Kiełczowska 43 , Psie Pole, Wrocław

Szkoła Alto znajduje się na terenie Lotniczych Zakładów Naukowych LZN.

Warsztaty LEGO Education odbywają się w salach wyposażonych w wygodne meble oraz różnorodne pomoce edukacyjne, min. multimedialna tablica. Komfortowa przestrzeń zapewnia możliwość rozwijania zainteresowań dziecka i pasji do budowania.