Wybierz dla swojego dziecka zajęcia edukacyjne, które rozbudzają entuzjazm do nauki i zabawy.

Co czeka na Twoje dziecko podczas warsztatów Kreatywna Robotyka?

? Fascynujące zajęcia pełne zabawy, nauki i kreatywności.
? Tworzenie ciekawych projektów z klocków LEGO.
⭐ Wielorakie wyzwania i możliwości – każde dziecko znajdzie swoją własną pasję!
✨ Rozwijanie umiejętności pracy w grupie, wyobraźni oraz zdolności do samodzielnego tworzenia.
? Nasza kadra uwielbia inspirować dzieci i rozbudzać ich entuzjazm do nauki i zabawy

Podczas naszych warsztatów czeka na dzieci niezwykła przygoda, podczas której będą mogli badać tajemnice technologii, programować i budować własne fantastyczne projekty z użyciem klocków LEGO!

Warsztaty będą się odbywać:

Kreatywna robotyka, grupy szkolne 7-10 lat:  70 min – ostateczne godziny zostaną podane po zamknięciu zapisów do poszczególnych grup wiekowych. Uczestnicy dzieleni są na grupy w zależności od wieku i poziomu zaawansowania oraz dyspozycyjności wg planu lekcji. 

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC NA WARSZTATACH OGRANICZONA!

?  Jeśli jesteś zainteresowany/a, wypełnij formularz na dole strony, a skontaktujemy się z Tobą i udzielimy niezbędnych informacji.

Kreatywna robotyka – wiek 7-10 lat – (warsztaty 1 x w tygodniu) 

Kreatywna Robotyka to niezwykłe warsztaty, które zachwyci każde dziecko. Warsztaty pełne aktywnych budowli i ciekawych pomysłów umożliwiają nabycie nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć z zakresu robotyki.

Oprócz budowania ważnym celem zajęć jest realizacja kluczowych wartości: 

  • Zaangażowanie uczniów w naukę poprzez pokazanie, że dany temat odnosi się do dnia codziennego i jest ważny dla wszystkich
  • Trenowanie podstawowe umiejętności programowania
  • Wzmacnianie umiejętności związanych ze współpracą i prezentacją projektu
  • Budowanie kompetencji STEAM (ang. Science, Technology, Engineering, Art and Mathematics). Jest to edukacyjne podejście do uczenia się, które wykorzystuje Naukę, Technologię, Inżynierię, Sztukę i Matematykę jako sposób na nakierowanie uczniów w ich poszukiwaniach, dialogach i krytycznym myśleniu

    Budujemy z klocków LEGO:

Lego Spike Essential to niezwykle wszechstronny zestaw dla uczestników warsztatów z robotyki. Dzięki temu zestawowi, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z podstawami programowania i inżynierii, tworząc własne interaktywne modele z wykorzystaniem klocków LEGO i zaawansowanego kontrolera Spike Essential. To doskonały sposób na rozwijanie umiejętności technicznych i kreatywności, jednocześnie bawiąc się i ucząc się w grupie.

LEGO WeDo 2.0 to innowacyjny zestaw, dzięki któremu uczestnicy mogą odkryć fascynujący świat zabawy, budowania interakrywnych modeli, programowania metodą blokową z wykorzystaniem klocków LEGO oraz intuicyjnego oprogramowania. To idealny sposób na rozwijanie kreatywności i zdobywanie umiejętności STEM w dynamiczny i angażujący sposób.

LEGO Maszyny i Silniki to przygotowane przez LEGO® Education rozwiązanie pozwalające na poprowadzenie kreatywnych zajęć doświadczalnych z mechaniki. Dzięki zestawowi fani LEGO magą zapoznać się z działaniem maszyn prostych, różnych mechanizmów i urządzeń technicznych znanych z życia codziennego. Wykonują zadania, realizują projekty i wykonują eksperymenty rozwijając swoją wiedzę fizyczną, techniczną i matematyczną oraz umiejętności inżynierskie.

ZAPISY I GALERIA – kliknij tutaj

#Skakanka #kreatywnarobotyka #LEGO #STEAM #robotyka #Budujznami